Chovatelská stanice z ÚDOLÍ KALSPOLTU

15.10.2017 - Klubová výstava KKPP - Rychety

Rozhodčí: Miroslav Václavík

PSI

Psi - Tř.dorostu

HAKIM Vlčí doupě - VN1,Nejlepší dorost
Půlroční starý pes,silná kostra,nůž.skus,výrazná hlava,,silné konč.,hezký pohyb.

PSI - tř.vítězů

CHARLOS  Pes do kapsy - V,CAC,BOS
3letý pes,výb. kostry,výb.hlava,hnědé oko,mohutný hrudník,krat.hrud.končetiny,pěkný pohyb.


FENY

FENY - tř.dorostu

DEXI Naspo - VN1
Posudek zatím nedodán

FENY – mezitřída

ELIS Medvědí Lady - VD3
20měs. fena správného formátu,hlava s výrazněji šikmým okem,chrup dobrý,pevný hřbet,dobrý hrudník,korektní konč.,spr.povaha.

GOLDI Vlčí doupě - V1,CAC
Fena ve velice dobré kondici,dobrý formát,hlava dobře modelovaná,mohutnější hrudník,nepatrně slabé úhlení pánev.konč.

JCh.ČR ANNIE Face of Lightning - V2
Pro fenu dobrý formát,hlava vyjadřuje pohlaví,výb. oko,korektní chrup,dobrý hrudník i pohyb.

FENY - tř.otevřená

GARA Vlčí doupě - V1,CAC,BOB
Silná kostra,správný formát,výrazná hlava,kor.chrup,správný hrudník,nepatrně slabé úhlení kolení.

KELY Dešeret - V2,r.CAC
Dobrá kondice,silná hlava,dobře krátký krk,pros.hrudník,jemně spuštěné břicho,dobré úhlení,vzadu užší pohyb.

KALISA Margittai Gladiator - V3
3letá fena v dobré kondici,dobrý formát,korekt.hlava,mohutný hrudník,kratší hrud.kon.,při pohybu ocas dole.

 


08.04.2017 - Klubová výstava KKPP - Žižice

Rozhodčí: Karel Hořák

PSI

Psi - tř.štěňat

Pamir Rajton-Bost - VN1,nej.štěně

Téměř 6ti měs.pes,skus nůžk.,plnochrupý,již dnes pěkná samčí hlava,krásné mandlové oko,výborný pigment,hluboký hrudník s výrazným předhrudí,výb.kostra,měkčí hřbet svědčí o vývinu psa,mírně vybočené tlapky HK,správné nesení ocasu,štěněčí srst,psa je třeba naučit lépe ukazévat zuby-věc majitelky,zatím výb.kontaktní povaha.

Psi - tř.dorostu

Konnan-Kato Canisa de Markus - VN1,nej.dorost

8měs.pes,skus nůž.,plnochr.,mohutná samčí hlava by si zasloužila tmavší oko,dobře zavěšené ucho,výb.pigment,volnější pysky,mohutný hrudník s méně předhrudí,silná kostra,měkčí hřbet,užší volnější pohyb,měk.nadprstí,nárty,ocas v úrovnihřbetu,dobrá povaha,francouzský postoj.

Psi - tř.mladých

Gaston Vlčí doupě - V1,CAJC,Klub.vít.mladých,BOJ

plnochrupý,skus těsně nůžkový,psa je třeba naučit lépe ukazovat zuby-věc majitelů,výborná hlava samce,s mírným stopem,bohužel světlejším okem,dobré ucho,dobré pysky,dobrý pigment,dobrá kostra,hluboký hrudník s méně předhrudí,rovný silný hřbet,při správném předvedení dobrý pohyb,velmi sebevědomý pes ale bez agresivity vůči lidem,dobrý ocas,výb.osrstění.

Psi - tř.otevřená

Diabllo iz Petra Velikog - V1,CAC,klub.vít.BOB

2letý pes,skus nůž.,plnoch.,mohutná hlava samce,výb.vyplněná pod očima,málo stopu,krásně tmavé mandlové oko,dobré ucho i pysky,dobrý pigment,hluboký hrudník by si zasloužil i více předhrudí,skvělá kostra i kohoutková výška,v pohybu vpředu výb.,vzadu mírná nepravidelnost,rovný silný hřbet i ocas,výb.povaha,pes by si zasloužil lepší předvedení.

Hakim Baintha Brakk - VD2

3letý pes,skus těsné nůž.,plnochr.,výb.modelovaná hlava,dobře vyplněná pod očima,kterí by mohly být tmavší,dobré ucho i pigment,volnější pysky,hluboký hrudník s předhrudím,dobrá kostra,měkké nadprstí,francouzský postoj,rovný silný hřbet i ocas,dobrá srst,v pohybu vpředu silně nekorektní,vzadu mírně sbíhavý,klidné povahy.

Psi - tř.vítězů

Fešák Hubert Erudit - V1,CAC

6 letý pes skus nůž.,plnoch.,dobrá samčí hlava,hnědé oko,výb.ucho,pigment i pysky,dobrý hrudník i kostra,měkké nadprstí,rovný hřbet,dobrý ocas,v pohybu línější,ale prostorný posun obou končetin,výb.úhlení PK,pes ostřejší povahy ale byl výborně zvládnut majitelkou.

Azar z Blučinského kopce - V2,res.CAC

3,5letý pes,plavá barva,skus nůž.,plnochr.,výb.samčí hlava,vzhledem k barvě srsti tmavé oko,dobrí ucho,pigment i pysky,hluboký hrudník s předhrudím,dobrá kostra,výb.pohyb vpředu,vzadu vybočené tlapky,rovný hřbet,srpovitý ocas,výb.typická povaha,dobré předvedení.

Mefisto-Maisur Perla kaukazu - V3

6,5letý pes,skus nůž.(2x P1),plnochr.,mohutná hlava samce,stř.hnědé oko,volnější pysky,dobré ucho,pigment,hluboký hrudník s výrazným předhrudím,silná kostra,rovný hřbet,srpovitý ocas,měkké nadprstí má za následek nekorektní pohyb vpředu,vzadu bez závad,klidná výb.povaha,výb.osrstění,výb.předvedení.

Psi - tř.veteránů

Izvestnyj z Azgiru - V1,nejlepší veterán,BOV

9letý pes,skus nůž.,plnochr.,výb.modelovaná hlava,krásně mandlové oko,výborné ucho,pysky,pigment,hluboký hrudník s předhrudím,výb.kostra,rovný hřbet,výb.ocas,skvělý pohyb,pes byl předveden ve výstavní kondici,učesán a má výb.povahu,výb.předveden.

 


FENY

Feny - tř.mladých

Annie Face of Lightning - V1,CAJC,klubový vítěz

11měs.,nůž.skus,plnochr.,jemná hlava feny,tmavé nepatrně kulaté oko,výb.ucho,pysky,pigment,hluboký hrudník již s předhrudím,dobrá kostra,nepatrně přestavěná záď je vyrovnávána správným úhlením PK,dlouhý posun končetin,v pohybu stočenýocas,dobré osrstění,klidná povaha,fena byla výborně předvedena.

Goldi Vlčí doupě - V2

14měs.skus nůž.,plnochr.,dobrá hlava,stř.hnědé mandlové oko,dobrý pigment,ucho,vol.pysky,hluboký hrudník s předhrudím,střední kostra,úzké koleno,vysoko posazené hlezno mají za následek krátký posun PK,vpředu výb.,rovný užší hřbet,v pohybu stočený ocas,dobré osrstění,fena ostřejší povahy,výb.zvládnuta svou majitelkou.

Galina Erudit - V3

17měs.,skus nůž.,plnochr.,hlava vyjadřuje pohlaví,světlejší oko mandlovitého tvaru,dobré ucho,pigment,volnější pysky,hluboký hrudník s předhrudím,dobrá kostra,pokud bylo možno zjistit dobrý pohyb,fena špatně předvedena při pohybu-nutno výstavní trénink,fena velmi aktivní povahy,při předvádění ukáznit,dobrý hřbet,stočený ocas,dobré osrstění i pigment,na poslední chvíli se fena ukáznila a předvedla velmi pěkný pohyb.

Feny - mezitřída

Godzzila iz Petra Velikog - V1,CAC

22měs.,skus nůž.,plnochr.,vzhledem k barvě srsti by mohlo být oko tmavší,dobré ucho,pysky,pigment,kostra,hluboký hrudník s výrazným předhrudím,výb.vrchní linie i nesení ocasu,skvělé úhlení PK sebou nese výborný pohyb,klidná povaha,fena předvedena v mírném línání ale výborně upravena.

Feny - tř.otevřená

Harša Něžný obr - V1,CAC

3letá,skus nůž.,plnochr.,pěkná hlava feny,tmavě hnědé mandlové oko,v afektu dobře nesené ucho,dobré pysky i pigment,hluboký hrudník s předhrudím,dobrá kostra,rovný hřbet,dobrý ocas,správný pohyb,fena na spodní hranici výšky ale kompaktní,klidná povaha,dobře předvedena.

Kely Dešeret - V2

3,5letá,skus nůž.,plnochr.,(2xp1 LN),fenu je nutno naučit lépe ukazovat zuby-majitelka trénovat,pěkně modelovaná hlava,krásně mandlové oko,dobrý pigment i pysky,hluboký hrudník s předhrudím,výborná kostra,v pohybu mírně měkčí hřbet a vybočené tlapy PK a měkčí nadprstí HK,výborná klidná povaha,skvělé osrstění, dobré zbarvení.

Feny - tř.vítězů

Gwen Demi Něžný obr - V1,CAC,klub.vítěz,BOS

5letá fena,skus těsně nůž.,plnochr.,výb.modelovaná hlava,hlavně pod očima které by mohla mít tmavší,dobré ucho,pigment,pysky,hluboký hrudník s předhrudím,mohutná kostra,rovný silný hřbet,rovný silný ocas,výborný pohyb i předvedení,klidná povaha.

Hatun Mount Chán - V2,res.CAC

3,5letá fena,skus nůž.,plnochr.,výraz jinak pěkné hlavy ruší světlejší oko a volnější víčka,výb.nasazené a nesené ucho,dobré pysky i pigment,hluboký hrudník s předhrudím,pevná kostra,rovný silný hřbet,rovný ocas,v pohybu vzadu užší,vpředu dobrá,fena ostřejší povahy dobře zvládnuta svou majitelkou.

Fanny Vlčí doupě - V3

Téměř 3letá fena,skus těsné nůž.,plnochr.,pěkná hlava by si zasloužila tmavší oko,dobré ucho,pysky,výb.pigment,hluboký pigment s předhrudím,výb.kostra,rovný pevný hřbet,rovný ocas,dobrá výška,výborné úhlení končetin sebou nese skvělý pohyb,výborné předvedení. 

Feny - tř.veteránů

Cedra Bílý dům - V1,vítěz tř.veteránů

Více jak 8letá fena,skus nůž.,plnochr.,fena předvedena ve výborné výstavní kondici,tmavé oko,dobré ucho,pigment,výborně tvarovaný pysk,dobrá kostra,pouze na horším pohybu je znát věk feny.

Arsa Baintha Brakk - V2

Téměř 13letá fena,skus nůž.,hlava vyjadřuje pohlaví,středně hnedé oko.výborné ucho,pysky i pigment,hluboký hrudník s předhrudím,výborná kostra i osrstění,pouze na línějším pohybu je znát věk feny,silná kostra,klidná povaha.

UDÁLOSTI

Žádné události

KALENDÁŘ

červen 2023
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30